Керує закладом
відмінник освіти України
Оскілко Світлана Миколаївна
Педагогічний стаж в даному закладі 20 років

    
Методист Миколаєвська Олена Віталіївна
Освіта: вища
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи в даному закладі 18 років




               
Логопед Марценківська Ірина Анатоліївна
Освіта: вища
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Вчитель-методист
Стаж роботи в даному закладі 17 років

  Медична сестра Братківська Світлана Анатоліївна 
Освіта: середня спеціальна
Стаж роботи в даному закладі: 9 місяців

 

Герасимчук Лілія Федорівна – музичний керівник

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі: 38 років


 

Музичний керівник Блоцька Наталія Володимирівна

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі 4 роки

ГРУПИ РАННЬОГО ВІКУ

Асламович Зінаїда Григорівна – вихователь

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  32 роки

Волотівська Світлана Володимирівна – вихователь

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  24 роки

Кузьмичьова Ольга Миколаївна – помічник вихователя

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  1 рік

Кульченко Оксана Володимирівна – вихователь

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  21 рік

Капітанюк Тетяна Юріївна - помічник вихователя

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі 6 місяців

 


МОЛОДШІ ГРУПИ

Чорна Наталія Петрівна – вихователь,

 педагогічне звання "вихователь-методист"

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  19 років

Верещак Алла Федорівна – вихователь, 

 педагогічне звання "вихователь-методист"

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  11 років

Писарська Тамара Василівна – помічник вихователя

Освіта: середня

Стаж роботи в даному закладі 32 роки

Жабенко Ніна Іванівна – помічник вихователя

Освіта: середня

Стаж роботи в даному закладі 23 роки


СЕРЕДНІ ГРУПИ

Кикоть Людмила Костянтинівна – помічник вихователя

Освіта: середня

Стаж роботи в даному закладі 2 роки

Романенко Лариса Анатоліївна – вихователь

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  20 років


Булгаченко Алла Василівна – вихователь

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  7 років

Чвирук Галина Михайлівна – помічник вихователя

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи  в даному закладі 1 рік


СТАРШІ ГРУПИ


Журавська Наталія Петрівна - коридорна прибиральниця

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі 4 роки

Гладун Олена Василівна – вихователь

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  22 роки 

Гаврилюк Тамара Володимирівна – вихователь, 

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

 педагогічне звання "вихователь-методист"

Освіта: вища

Стаж роботи в даному закладі 20 років

Щиглюк Світлана Анатоліївна – помічник вихователя

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі 22 роки


ЛОГОПЕДИЧНА ГРУПА

Марценківська Ірина Анатоліївна – логопед

Яременко Лариса Миколаївна – вихователь

Освіта: середня

Стаж роботи в даному закладі   23 роки

Перебейніс Тетяна Станіславівна – помічник вихователя

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  4 роки

Гордієнко Наталія Олександрівна – вихователь,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Освіта: вища

Стаж роботи в даному закладі  17 років


ХАРЧОБЛ
ОК

Семенчук Галина Миколаївна – підсобний працівник харчоблоку

Освіта: середня

Стаж роботи  в даному закладі 3  роки

Бухалова Валентина Андріївна – кухар

Освіта: середня

Стаж роботи в даному закладі  32 роки

Чорненька Тамара Олександрівна – старший кухар

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  26 років

Лищук Олена Петрівна – кухар

Освіта: середня

Стаж роботи в даному закладі  7 років



Оксеніч Тамара Гордіївна – сторож-двірник

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи в даному закладі  10 років